עברית  |  ENG
עברית  |  ENG
+972-3-6708285

אנשי עסקים vip

הנסיעות שלך הם הביזנס שלנו
אפשר לנסוע להודו לעשות עסקים, ואפשר לנסוע להודו כדי ליהנות מהעסקים. India Kosher Travel מציעה מגוון שירותים לאיש העסקים היהודי הנוסע להודו, כך שתוכלו לנצל כל רגע ולהרוויח נסיעת עסקים שהיא גם חוויה

ברוכים הבאים להודו, ארץ ענקית שלה פוטנציאל עסקי ענק. אלפי אנשי עסקים מגיעים אליה מדי יום, מכל רחבי העולם, ומנהלים פעילות עסקית ענפה בתחומים מגוונים. לא אחת, ההבדלים בין התרבות המערבית ובין האופי ההודי יוצרים קושי עבור מבקרים שאינם מכירים את התרבות המקומית וצורת ההתנהלות האישית והעסקית.
 
India Kosher Travel כאן כדי לאפשר לכם, אנשי עסקים יהודים מכל העולם, להפיק מהנסיעה את המקסימום ולהתרכז בדברים החשובים שלשמם הגעתם למדינה.
לשירות אנשי העסקים בהודו
 
 

מגיעים להודו לצרכי עבודה? פעם ראשונה בתת היבשת או שאתם מה"ותיקים"? כך או כך, אנחנו כאן כדי לעמוד לצידכם ולספק לכם את כל הפתרונות הדרושים לכם, מההגעה ועד לעזיבה. India kosher Travel מספקת מגוון שירותים לאנשי עסקים המגיעים להודו, ביניהם:

 ♦שירותי הסעות משדה התעופה ואליו, וגם בנסיעות בתוך המדינה
 ♦הצעות לבתי מלון ברמות מחיר שונות
 ♦מידע יהודי ומידע כללי
 ♦טיסות פנים ושירותי קרקע נוספים לפי הצורך
 ♦ארוחות כשרות למהדרין במגוון יעדים

כל השירותים המוצעים על ידינו לרבות בתי המלון, נבדקו אישית והינם עומדים בסטנדרטים המקובלים במדינות מערביות. כך, כל אורח יוכל להרגיש בבית.
אחרי עסקה מוצלחת, יוצאים להתאוורר
התפנה לכם יום חופשי ואתם רוצים לסייר באזור? בחרתם מראש להשאיר יום או יומיים פנויים בכדי להכיר נופים ואתרים? אנו מזמינים אתכם להכיר את יופייה עוצר הנשימה של הודו ולנצל את הזמן הפנוי בדרך הטובה ביותר. נשמח להציע לכם אפשרויות שונות לטיולים בהתאם לאזור בו אתם נמצאים ולזמן העומד לרשותכם. לרשותנו מדריכים מנוסים ומיומנים, דוברי אנגלית, שיהפכו גם כמה שעות בודדות לחוויה מעשירה. 

אנו נתכנן את המסלול באופן המיטבי ונדאג גם לפרטים הקטנים, שישאירו לכם זכרונות נעימים וטעם של עוד. השירותים כוללים תכנון, הדרכה ובמידת הצורך גם נהג צמוד. 

שבת יהודית בהודו
הולכים לבלות את השבת בעיר רחוקה בה אתם נמצאים לצורך העבודה? אתם יכולים להרגיש בבית! ברחבי הודו קהילות יהודיות רבות ובתי חב"ד פרושים בריכוזים היהודיים והעסקיים, ובכל הערים והכפרים המתוירים בכל מחוזותיה של הודו. רק תגידו היכן אתם נמצאים ואנו נדאג לארגון השבת בצורה מושלמת: הסעה עד הקהילה או בית חב"ד ובמידת הצורך ארגון טיסה פנימית, אירוח יהודי לבבי וחם, סיורים מודרכים בקהילות יהודיות היסטוריות ועוד. צוות India Kosher Travel שומר מצוות, מכיר את צרכיהם של הנוסעים היהודים וערוך לספק לכם את כל הפתרונות הדרושים.

אודותינו

מי אנחנו
השרותים שלנו
קייטרינג כשר למהדרין
מטיילים מספרים
צור קשר
 

מידע כללי 

יעדים בהודו
חב"ד בהודו
זמני הדלקת נרות
טיפים למטייל

 

אנו מכבדים:

עקבו אחרינו

    

 

 
© כל הזכויות שמורות לחברת
 India Kosher Travel   
 
Tel. +972-3-6708285      Email. moshe@indiakoshertravel.com